Računalo HP All-in-One 24-cr1009nl | U5-125U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISB27JWEAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel Core Ultra 5 125U (1,3 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8\'\') FHD (1920x1080) UWVA LED, Intel Arc Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Wired Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | miška, tipkovnica |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125U / 1,3 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,3 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel Arc Graphics |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8") FHD (1920x1080) UWVA AG LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Italijanska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 2x |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













