Računalo HP Elite Tower 800 G9 | i7-14700 | Win 10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISA55PQETR4
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.126,03 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i7-14700 (2,1 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, DVD-RW slim, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 3x USB-A 2.0, 1x Gb LAN, 1x USB-C 3.2 (20 Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3, Gb LAN, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700 / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 (IGP) |
| Veličina ekrana | Brez |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| USB 2.0 portovi | 3x |
| USB 3.0 portovi | 7x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |












