Računalo HP ProDesk 600 G4 DM / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra ISIHP6G4I58SM
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
254,10 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-8500T / 2.1 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 3.5 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, Intel® UHD Graphics 630, USB-C, 6x USB, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Dodatki | 2x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8500T / 2.1 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 3.5 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Ostale veze | 2 x DisplayPort, 1 x Ethernet, 3 x Audio, 1x USB-C |











