Računalo HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | FHD | W10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra IS99B30ETR4
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.269,46 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i7-14700 (2,1 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, 68,58 cm (27″) FHD (1920 x 1080) IPS LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.1 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 3x USB-A 3.1 (10Gbps), 2x USB-A 3.0 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, CardReader, Webcam, Microsoft windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700 / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 (2x8GB) |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Veličina ekrana | 68,6 cm (27″) Full HD (1920 x 1080) LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 5x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














