Računalo Lenovo ThinkStation S30 / Intel® Xeon® / RAM 32 GB / SSD Pogon
Šifra ISILTS3E51K40
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
613,73 € uključujući PDV
Opis
Intel Xeon E5 1620 v2 (3.70GHz / Turbo boost 3.90GHz), 32 GB DDR3 DIMM, 240 GB + 4TB (2+2) NVME SSD + SATA HDD, Nvidia Quadro K4000, 12x USB, Card reader, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 5x Audio, 1x Serialport |
| Procesor | Intel Xeon E5 1620 v2 (3.70GHz / Turbo boost 3.90GHz) |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 240 GB + 4TB (2+2) |
| Grafička kartica | Nvidia Quadro K4000 |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optički pogon | da |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | da |










