Računalo HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISBV8K3E8R
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
921,11 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-13500 (2,50 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.1 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 3x USB-A 3.1 (10Gbps), 2x USB-A 3.0 (5Gbps), Gb LAN, Webcam, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13500 / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 5x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | ne |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














