Računalo HP Pro SFF 290 G9 | Core i5 12. Gen / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra IS884A6EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
542,01 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-12400 (2,50 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics 730 (IGP), 1x HDMI, 1x VGA, 4x USB-A 2.0, 4x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), DVD-RW, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2x2), Bluetooth 5, Gb LAN, Wired Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12400 / 2,5 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| USB 2.0 portovi | 4x |
| USB 3.0 portovi | 4x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













