Računalo HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra IS623X6ETR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i7-13700T (1,40 GHz), 60,45 cm (23,8\'\') FHD Multi-Touch (1920x1080) LED 60 Hz, 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel® UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, no ODD, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Gb LAN, Webcam, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7-13700T / 1,4 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920 x 1080) Multi-Touch UWVA LED | 300 nits |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 5x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |

















