Laptop HP Zbook 17 G5 / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Pogon / 17,3″ FHD
Šifra ISIHZ17G5E238MH14
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel Xeon E-2176M / 2,7 GHz (4,4 GHz) / 12 MB Cache, 64 GB DDR4 DIMM, 1 TB NVME SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Nvidia Quadro P5200, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Rabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M / 2,7 GHz (4,4 GHz) / 12 MB Cache |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Nvidia Quadro P5200 |
| Veličina ekrana | 43,9 cm (17,3″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Tuja tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |












