Laptop HP 14s-dq5161nia | i5 / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 14,0″ HD
Šifra IS7L0S0EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
418,04 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-1235U (1,3 GHz), 8 GB (2x4GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0\'\') HD (1366x768) AG LED 60 Hz, no ODD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Backlit Kbd., FreeDOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Radna memorija | 8 GB (2x 4 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | HD / 1366 x 768 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














