Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 14,0″ WUXGA
Šifra ISI83JX0058GE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Intel, HDMI, Thunderbolt, 1x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Windows 11 HomeTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |













