Laptop HP 15-fc0067ny | Athlon 7120U | W11 / AMD Athlon™ / RAM 4 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISD17VVEAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
315,58 € uključujući PDV
Opis
Athlon Silver 7120U (2,4 GHz), 4 GB LPDDR5-5500, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED, SSD 128 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 610M Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home S (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Athlon™ Silver 7120U / 2,4 GHz / Dual-Core (2C/2T) / 3,5 GHz Max Boost Clock |
| Radna memorija | 4 GB LPDDR5X |
| Tvrdi disk | 128 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 610M Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Latvijska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














