Laptop Lenovo ThinkPad P51s Workstation / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISILTP51SI5719B
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
264,35 € uključujući PDV
Opis
Intel Core I5-7300 (2.6 GHz ), 16 GB DDR4 RAM, 512 GB NVME SSD, Nvidia Quadro M520, 15.6" FHD (1920x1080) Matte, HDMI, Thunderbolt, Card reader, No OS installed - Win10P COA stickerRabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | B kvaliteta |
| Procesor | Intel® Core™ i5-7300U / 2,6 GHz / Dual-Core / 3,5 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB / SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA Quadro M520 / Intel HD Graphics 520 |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6'') Display |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | Francoska tipkovnica |
| Optički pogon | brez |
| USB 2.0 portovi | brez |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Express kartica | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |
| Ostale veze | 1 x USB-C |
| E-SATA | ne |














