Laptop HP 15-fc0025nu | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISC08ZLEAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
542,01 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 7 5825U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Free DOS 3.0Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5825U / 2,0 GHz / Octa-core (8C/16T) / Max. Boost Clock 4,5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Bolgarska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














