Laptop Dell Latitude 5400 / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 14,0″ FHD
Šifra ISIDL54I5819M3
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
243,85 € uključujući PDV
Opis
Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, 35,6 cm (14,0″), Intel UHD 620, No OS installed - Windows 10 Pro license, Refurbished - A- Grade, Lijevi USB-C i USB portovi ne rade.Rabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Procesor | Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB / SSD |
| Grafička kartica | Intel UHD 620 |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | Ameriška tipkovnica |
| Optički pogon | Brez |
| USB 2.0 portovi | brez |
| USB 3.0 portovi | brez |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Express kartica | ne |
| Čitač kartica | da |
| E-SATA | ne |












