Računalo Lenovo Thinkcentre M70q G3 / i5 / RAM 16 GB
Šifra ISILTXI5200DF1
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 23.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
511,28 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-12400T / 1,8 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,2 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, Intel® UHD Graphics 730, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12400T / 1,8 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,2 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |








