Računalo HP ProOne 245 G10 AiO | R7-7730U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra IS9H6V2ETR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
675,20 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 7 7730U (2,0 GHz), 60,5 cm (23,8\'\') FHD (1920x1080) AG LED, 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Wired Kbd., FreeDOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | miška, tipkovnica |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8") FHD (1920x1080) UWVA AG LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Turška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 2x |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













