Računalo HP EliteOne 840 G9 AiO | Win 10 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISCU8G2E8R4
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-12500 (3,0 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 256 GB PCIe NVMe + SSD 1 TB PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2x2 (20Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Gb LAN, Webcam, No Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | brez tipkovnice in miške |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12500 / 3,0 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD + 256 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Italijanska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 5x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |
















