Računalo HP Pro Tower 290 G9 | i3 13.gen | W10P / i3 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra IS937M6EAR4
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
480,54 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i3-13100 (3,3 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics 730 (IGP), HDMI, VGA, DVD-RW, 4x USB-A 2.0 (480Mb/s), 4x USB-A 3.2 Gen2 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (2x2) e Bluetooth 5.3, Gb LAN, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i3-13100 / 3,4 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Veličina ekrana | Brez |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Italijanska tipkovnica |
| USB 2.0 portovi | 4x |
| USB 3.0 portovi | 4x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |












