Računalo HP ProOne 440 G9 AiO | i7-14700T | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra IS9H6X8ETR4
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (3 kom) procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
890,38 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i7-14700T (1,30 GHz), 60,45 cm (23,8\'\') FHD (1920x1080) IPS LED, 8 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x DisplayPort, 1x HDMI, no ODD, 3x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), 1x USB-C 3.2 (10 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Gb LAN, No WebCam, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700T / 1,3 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / Max Turbo Frequenc 5,2 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 (IGP) |
| Veličina ekrana | 60,45 cm (23,8") FHD (1920x1080) UWVA LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Turška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 5x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |















