Laptop HP Omen Max Gaming 16-AH0XXX / Ultra 9 / RAM 64 GB / 16,0″ WQXGA
Šifra ISIB8HQ7EA
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
2.867,83 € uključujući PDV
Opis
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz, Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Spanish keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |













