Laptop Lenovo LOQ 15IAX9E / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISI83LK002GGE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
613,73 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-1450HX 3.1 GHz / Turboboost 4.4 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA® GeForce® RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12450HX 3.1 GHz / Turboboost 4.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® RTX 4050 (6 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |











