Laptop HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra IS9D196EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
664,96 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-1334U (3,4 - 4,6 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, NVIDIA GeForce MX570 (2 GB GDDR6), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® MX570 A (2 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) AG LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleško / Arabska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 3x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |













