Laptop Victus Gaming 15-fa1016nf | i5-12500H | RTX 4060 (8 GB) | W11H / Core 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra IS824V3EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 3.6. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-12500H (2,5 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB GDDR6), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort - 5Gbps), 2x USB-A 3.2 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12500H / 2,5 GHz / 12-Cores (4C+8c/16T) / Max Turbo Speed 4,5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Francoska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














