Laptop HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 16,0″ 2.8K
Šifra ISBH3G2EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: četvrtak, 9.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.074,80 € uključujući PDV
Opis
Intel Ultra 7 256V(2.2GHz) + Intel Arc 140V (IGP), 16 GB LPDDR5x-8533, 40,6 cm (16,0\") 2.8K (2880x1800) Multi-Touch OLED 48-120 Hz, SSD 1 TB PCIe NVMe, HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort - 40 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DP 1.4a), Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Webcam, 65W USB-C PD, Pen-Tilt Silver, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 256V / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/8T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB LPDDR5X |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Arc™ 140V Graphics (8 GB) |
| Veličina ekrana | 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2880 x 1800) OLED | Multi-Touch | UWVA | edge-to-edge glass | micro-edge | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100% DCI-P3 |
| Maksimalna razlučivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |

















