Laptop HP 17-cn0415ng | Celeron N4500 / Intel® Celeron® / RAM 8 GB / SSD Pogon / 17,3″ FHD
Šifra ISC3BK7EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
377,05 € uključujući PDV
Opis
Intel Celeron N4500 (1,1 - 2,8 GHz), 8 GB DDR4-2933, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) UWVA AG LED IPS 60 Hz, Intel® Graphics (IGP), HDMI 1.4b, no ODD, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (802.11ac), Bluetooth 5, Webcam, Std. Kbd, FreeDOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Celeron® N4500 / 1,1 GHz / Dual-Core (2C/2T) / Burst Frequency 2,8 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5 % sRGB |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














