Laptop HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 14,0″ FHD
Šifra ISBC1W8ESR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
531,76 € uključujući PDV
Opis
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG LED 60Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), RJ-45 (Gb LAN), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Std Kbd, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) LED | Anti-Glare |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Hebrejska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














