Laptop Apple Macbook Pro 2021 M1 Pro / Apple M / RAM 16 GB / 16,0″ 3456x2234
Šifra ISIAM221M134M
| Proizvođać Apple
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (3 kom) procijenjena isporuka: petak, 29.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
972,34 € uključujući PDV
Opis
Apple M1 Pro (up to 10-core CPU, up to 16-core GPU, up to 32GB Unified Memory), 16 GB Unified, Onboard RAM, ni nadgradljivo, 512 GB ONBOARD, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3456x2234, Apple M1 Pro, HDMI, Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, macOS 26.2 TahoeRabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Apple M1 Pro (up to 10-core CPU, up to 16-core GPU, up to 32GB Unified Memory) |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Apple M1 Pro |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | 3456x2234 |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Operacijski sustav | macOS 26.2 Tahoe |
| Tipkovnica | English keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |








