Laptop HP 14-dq6001na | N150 / N-series / RAM 4 GB / 14,0″ HD
Šifra ISBQ7T3EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 23.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
356,56 € uključujući PDV
Opis
Intel N150 (0,8 - 3,6 GHz), 4 GB DDR4-3200, 128 GB UFS, Intel Graphics (IGP), 35,6 cm (14,0″) HD (1366x768) AG LED 60 Hz, HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, SD CardReader, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 S (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® N150 / 0,8 GHz / Quad-Core (4C/4T) / Max Turbo Frequency 3,6 GHz |
| Radna memorija | 4 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 128 GB UFS |
| Grafička kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | HD / 1366 x 768 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |














