Računalo Lenovo Thinkcentre Neo 50a 24 G5 / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISI12SD000EGE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
746,93 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 - 3,4 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, 3x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 - 3,4 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics |
| Veličina ekrana | 60,96 cm (24") |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 2x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |











