Računalo HP All-in-one 27-cr0008ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISI8Y3Q5EA
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
921,11 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Veličina ekrana | 68,58 cm (27") |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 2x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |








