Računalo MSI Modern Am272 / Core 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISIMMAM2727119NP1F
| Proizvođać MSI
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 2.6. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
869,88 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ 7 150U / 1,2 - 1,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,4 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Rabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A+ kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ 7 150U / 1,2 - 1,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Veličina ekrana | 68,58 cm (27") |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 2x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |














