Računalo HP All-in-One 27-cr0038na | 16 GB | 1 TB SSD / Ryzen 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Šifra ISA4GF9EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
767,41 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen R5 7520U (2,8 GHz), 16 GB DDR4-3200, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 68,6 cm (27″) FHD (1920x1080) AG LED, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Wired, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | miška, tipkovnica |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 68,6 cm (27″) FHD (1920x1080) UWVA AG LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 2x |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |











