Računalo Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Pogon
Šifra IS30BYSA5J00
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.535,86 € uključujući PDV
Opis
Intel Xeon W W-2223 (3,6 - 3,9 GHz), 64 GB DDR4-2933 (2x 32GB) ECC, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 2x NVIDIA Quadro T1000 (8 GB GDDR6), 8x MiniDispalyPort, 2x USB-A 2.0, 6x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | brez tipkovnice in miške |
| Procesor | Intel® Xeon® W-2223 / 3,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Max Turbo Frequency 3,9 GHz |
| Radna memorija | 64 GB (2x 32 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | 2x NVIDIA Quadro T1000 (8 GB GDDR6) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | 2x |
| USB 3.0 portovi | 6x |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |









