Računalo HP Elite SFF 800 G9 | i5-14500 | 8GB RAM | 512GB SSD / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon
Šifra ISCD6T8ATR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
869,88 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-14500 (2,6 GHz), 8 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, DVD slim, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 1.4, 2x DisplayPort 1.4, 1x Thunderbolt 3, 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gbps), 4x USB-A 3.1 (10Gbps), 4x USB-A 3.0 (5Gbps), 3x USB-A 2.0 (480Mbps), Gb LAN, Free DOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14500 / 1,9 - 2,6 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / 5,0 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 8 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Veličina ekrana | Brez |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | da |
| USB 2.0 portovi | 3x |
| USB 3.0 portovi | 8x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | ne |











