Laptop Lenovo Idea Tab Pro / MediaTek series / RAM 8 GB / 13,3″
Šifra ISIZAE40006SE
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (3 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
284,84 € uključujući PDV
Opis
MediaTek Dimensity 8300, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 128 GB Onboard, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 2944 x 1840 @144Hz, Integrated ARM G615 MC5, USB-C, Card reader, Android™ 14Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 128 GB |
| Grafička kartica | Integrated ARM G615 MC5 |
| Veličina ekrana | 33 cm (13″) |
| Maksimalna razlučivost | 2944 x 1840 @144Hz |
| Vrsta ekrana | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sustav | Android™ 14 |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | da |










