Laptop HP 17-cp3xxx / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 17,3″ FHD
Šifra ISIC8JE6EA
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Veličina ekrana | 43,9 cm (17,3″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |












