Laptop Dell Pro 16 PC16250 / 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 16,0″ WUXGA
Šifra ISI06D18V
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
818,65 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel Graphics |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |














