Laptop Dell Precision 5570 / i7 / RAM 64 GB / SSD Pogon / 15,6″ 4K
Šifra ISIDP557I72A119MT4
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: subota, 16.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.279,71 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-12700H / 1,7 - 3,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / 4,7 GHz TurboBoost, 64 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, WQUXGA / 3840 x 2400 / 16:10, NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6), Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12700H / 1,7 - 3,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / 4,7 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | 4K UHD 3840 x 2160 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | English |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |














