Laptop Lenovo ThinkPad T480s / i7 / RAM 24 GB / SSD Pogon / 14,0″ FHD
Šifra ISILTT48SI7819B0
| Proizvođać Lenovo
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: četvrtak, 9.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
305,33 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz, 24 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | B kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz |
| Radna memorija | 24 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 620 |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |














