Laptop HP Victus Gaming 15-fb3703nf | RTX 4050 (6 GB) / Ryzen 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISBC7P1EAR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 3.6. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
AMD Ryzen 7-8845HS (3,8 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4, Webcam, SD Card, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 8845HS / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Turbo Speed 5,1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 144 Hz |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Francoska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |















