Laptop HP Probook 450 G6 / i5 / RAM 8 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISIHP45G6I5819M
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: srijeda, 8.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
336,06 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i5-8265U / 1,6 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 3,9 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, 3x USB, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COARabljena oprema iz naše ponude pregledava se, testira i čisti. Besprijekoran rad podržan je jednogodišnjim jamstvom.
Više informacija o rabljenoj opremi možete pronaći na stranici Rabljena računalna oprema.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8265U / 1,6 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 3,9 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics 620 |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | German |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |












