Laptop HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
Šifra ISIBV8E0EA
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.433,40 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz, NVIDIA® GeForce® RTX 5060, HDMI, USB-C, 3x USB, Backlit keyboard, Card reader, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Valorant IzdanjeTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® RTX 5060 |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Čitač kartica | da |








