Laptop HP EliteBook 640 G9 | i5-1235U | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 14,0″ FHD
Šifra IS5Y4G2EA1
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: petak, 22.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
511,28 € uključujući PDV
Opis
Intel Core i5-1235U (1,3 - 4,4 GHz), 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED 60 Hz, 16 GB DDR4-3200, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.0, 1x Thunderbolt4 (DisplayPort/USB-C), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro 64 (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) UWVA AG IPS LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 3x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |
| Čitač otisaka prstiju | da |















