Laptop HP 250R G10 | Core 5 120U / Core 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra ISC38KMATR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
603,49 € uključujući PDV
Opis
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Std. Kbd., Free DOSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) SVA LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Tipkovnica | Hebrejska tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |















