Laptop HP 250 G9 | N4500 | W11H / Celeron / RAM 8 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Šifra IS969L3ETR
| Proizvođać Hewlett Packard
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi kod dobavljača (u prihodu) |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
316,60 € uključujući PDV
Opis
Intel Celeron N4500 (1,1 GHz), 8 GB DDR4-2933, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), no ODD, HDMI, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5, Gb LAN, Webcam, SD CardReader, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Celeron® N4500 / 1,1 GHz / Dual-Core (2C/2T) / Burst Frequency 2,8 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) SVA LED | Anti-glare | 250 nits |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optički pogon | ne |
| USB 2.0 portovi | ne |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |
| Čitač otisaka prstiju | ne |















