Laptop Gigabyte Aorus 16X ASG / i7 / RAM 16 GB / 16,0″ FHD
Šifra ISI53CHC54SHO1
| Proizvođać Gigabyte
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Posljednji komad na zalihi! procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.177,25 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost, 16 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080 @165Hz, NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q, HDMI, USB-C, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Manje ogrebotine na poklopcu i manja točka na ekranu.Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q |
| Veličina ekrana | 40,64 cm (16,0″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 @165Hz |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Swiss keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |













