Laptop Dell Pro 13 Plus PB13250 / Core Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 13,3″ WUXGA
Šifra ISI0W8RP8
| Proizvođać Dell
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (2 kom) procijenjena isporuka: subota, 30.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
1.023,56 € uključujući PDV
Opis
Intel® Core™ Ultra 5 235U 1.6 GHz / Turboboost 4.9 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 33,8 cm (13,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel ARC Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)Tovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio, 1x SIM |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 235U 1.6 GHz / Turboboost 4.9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel ARC Graphics |
| Veličina ekrana | 33,8 cm (13,3″) |
| Maksimalna razlučivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Czech / Slovak keyboard |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 1x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | ne |














