Laptop ASUS Chromebook CM1402CM2A-EK0135 / / RAM 4 GB / 14,0″ FHD
Šifra ISI90NX0631-M004X0
| Proizvođać Asus
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: utorak, 19.5. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
188,53 € uključujući PDV
Opis
MediaTek MT8186 2.05 GHz, 4 GB LPDDR4X, 128 GB eMMC, 35,6 cm (14'') Full HD (1920x1080) LED, Chrome OSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | MediaTek MT8186 2.05 GHz |
| Radna memorija | 4 GB |
| Tvrdi disk | 128 GB eMMC |
| Grafička kartica | OnBoard |
| Veličina ekrana | 35,6 cm (14'') Full HD (1920x1080) LED |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Chrome OS |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optički pogon | brez |
| USB 2.0 portovi | brez |
| USB 3.0 portovi | 2x |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Express kartica | ne |
| Čitač kartica | da |
| E-SATA | ne |











