Laptop ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 / Intel® Pentium® / RAM 4 GB / 15,6″ FHD
Šifra ISI90NX03Y2-M004H0
| Proizvođać Asus
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
| Dostupnost artikla | Na zalihi (više od 5 kom) procijenjena isporuka: četvrtak, 9.4. |
| Troškovi dostave |
|
| Načini plaćanja | pouzećem, kreditnom ili debitnom karticom, PayPal, predračunom |
213,11 € uključujući PDV
Opis
Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz, 4 GB LPDDR4, 128 GB Onboard, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Chrome OSTovorničko obnovljena računala su obnovljena računala s jamstvom.
To su nova računala poznatih marki, koja su uglavnom neprodane dionice, sajamski predmeti, eksponati ili predmeti s manjim vizualnim nedostacima. To su potpuno nekorišteni predmeti.
Više informacija o tome možete pronaći na Obnovljena računala.
Specifikacija
| Karakteristike | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz |
| Radna memorija | 4 GB |
| Tvrdi disk | 128 GB |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics |
| Veličina ekrana | 39,6 cm (15,6″) |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Vrsta ekrana | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sustav | Chrome OS |
| Tipkovnica | German |
| Optički pogon | ne |
| HDMI priključak | 0x |
| Web kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Čitač kartica | da |











